Jaa facebookissaJaa twitterissäJaa linkedinissä

Luettelo Sinettiseuroista

 

Tästä näet Sinettiseurat kartalla> 

Sinettiseurat lajeittain

Seuran nimiLajiAluejärjestö
Kinoumi (Kirkkonummi)AikidoEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Meido-kan, aikido (Helsinki)AikidoEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Sandokai, aikido (Kerava)AikidoEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Tampereen Aikidoseura NozomiAikidoHämeen liikunta ja urheilu
Roosters (Helsinki)Amerikkalainen jalkapalloEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Tampere SaintsAmerikkalainen jalkapalloHämeen liikunta ja urheilu
Turun Amerikkalainen JalkapalloAmerikkalainen jalkapalloLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Oulun hiihtoseuraAmpumahiihtoPohjois-Pohjanmaan liikunta
Hämeenlinnan AmpumaseuraAmpumaurheiluHämeen liikunta ja urheilu
Härmän Seudun Ampujat (Ylihärmä)AmpumaurheiluHämeen liikunta ja urheilu
Haapajärven ampumaseuraAmpumaurheiluHämeen liikunta ja urheilu
Orimattilan Seudun UrheiluampujatAmpumaurheiluPäijät-Hämeen liikunta ja urheilu
Kyrkslätt SkytteföreningAmpumaurheiluEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Pieksämäen Seudun AmpujatAmpumaurheiluEtelä-Savon liikunta
Sodankylän AmpujatAmpumaurheiluLapin liikunta
Siilinjärven LuotiampujatAmpumaurheiluPohjois-Savon liikunta
Turun Seudun AmpujatAmpumaurheiluLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Tornionseudun AmpujatAmpumaurheiluLapin liikunta
Pirkanmaan KartingAutourheiluHämeen liikunta ja urheilu
Vaasan UrheiluautoilijatAutourheiluPohjanmaan liikunta ja urheilu
Dream Team Cheerleaders (Tampere)CheerleadingHämeen liikunta ja urheilu
Golden Spirit (Helsinki)CheerleadingEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Helsinki Athletics CheerleadersCheerleadingEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Jaguars Spirit Athletes (Jyväskylä)CheerleadingKeski-Suomen liikunta
Tampereen Pyrintö, CheerleadingCheerleadingHämeen liikunta ja urheilu
Espoon HiihtoseuraHiihtoEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Keravan urheilijat, hiihtoHiihtoEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Keuruun Kisailijat, hiihtoHiihtoKeski-Suomen liikunta
Kuhmo-SkiHiihtoKainuun liikunta
Lahden hiihtoseura, hiihtoHiihtoPäijät-Hämeen liikunta ja urheilu
Lempäälän KisaHiihtoHämeen liikunta ja urheilu
Liperin HiihtoseuraHiihtoPohjois-Karjalan liikunta
Noormarkun Nopsa, hiihtoHiihtoLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Oulun Hiihtoseura, maastohiihtoHiihtoPohjois-Pohjanmaan liikunta
Pargas IF (Parainen)HiihtoLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Puijon Hiihtoseura (Kuopio)HiihtoPohjois-Savon liikunta
Pöytyän Urheilijat, hiihtoHiihtoLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Siilinjärven Ponnistus, mäki/yhdistettyHiihtoPohjois-Savon liikunta
Ski JyväskyläHiihtoKeski-Suomen liikunta
Vantaan HiihtoseuraHiihtoEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Aitoon Taekwon-do (Pälkäne) ITF Taekwon-doHämeen liikunta ja urheilu
Taekwon-do Center (Ylöjärvi)ITF Taekwon-doHämeen liikunta ja urheilu
Tampereen Taekwon-do SeuraITF Taekwon-doHämeen liikunta ja urheilu
Diskos 93 Juniorit (Jyväskylä)JääkiekkoKeski-Suomen liikunta
Espoon Palloseuran JääkiekkoJääkiekkoEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
ET-PO -72 (Ylitornio)JääkiekkoLapin liikunta
Etelä-Vantaan Urheilijat JääkiekkoEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Forssan Palloseuran junioritJääkiekkoHämeen liikunta ja urheilu
Fortuna (Orivesi)JääkiekkoHämeen liikunta ja urheilu
GRIFK jääkiekko (Kauniainen)JääkiekkoEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Harjavallan Kuparikiekko jrJääkiekkoLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Haukiputaan AhmatJääkiekkoPohjois-Pohjanmaan liikunta
HC NokiaJääkiekkoHämeen liikunta ja urheilu
Heinolan KiekkoJääkiekkoPäijät-Hämeen liikunta ja urheilu
HPK Juniorijääkiekko (Hämeenlinna)JääkiekkoHämeen liikunta ja urheilu
Hyvinkään Jää-AhmatJääkiekkoEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Iisalmen Peli-KarhutJääkiekkoPohjois-Savon Liikunta
Ilves, jääkiekkoJääkiekkoHämeen liikunta ja urheilu
Jääurheiluseura Haukat, jääkiekko (Järvenpää)JääkiekkoEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
JHT KalajokiJääkiekkoKeski-Pohjanmaan liikunta
Juniori Hermes (Kokkola)JääkiekkoKeski-Pohjanmaan liikunta
Juniori Jokipojat (Joensuu)JääkiekkoPohjois-Karjalan liikunta
Juniori-Hurtat (Lieksa)JääkiekkoPohjois-Karjalan liikunta
Juniori-Jukurit (Mikkeli)JääkiekkoEtelä-Savon liikunta
Juniori-Kalpa (Kuopio)JääkiekkoPohjois-Savon liikunta
Juniori-Sapko (Savonlinna)JääkiekkoEtelä-Savon liikunta
JYP Juniorit (Jyväskylä)JääkiekkoKeski-Suomen liikunta
Kajaanin Junnuhokki 68JääkiekkoKainuun liikunta
Kangasalan Kisa-EaglesJääkiekkoHämeen liikunta ja urheilu
Kellokosken AlkuJääkiekkoEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Kemin LämäritJääkiekkoLapin liikunta
Kiekko-Nikkarit (Riihimäki)JääkiekkoEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Kiekko-Vantaa ItäJääkiekkoEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Kiekkoreipas (Lahti)JääkiekkoPäijät-Hämeen liikunta ja urheilu
Kiimingin Kiekko-JunioritJääkiekkoPohjois-Pohjanmaan liikunta
Kiteen JääsudetJääkiekkoPohjois-Karjalan liikunta
Kiuruveden kiekkoJääkiekkoPohjois-Savon liikunta
KJT Hockey KeravaJääkiekkoEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
KJT Hockey TuusulaJääkiekkoEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
KOO-VEE, jääkiekko (Tampere)JääkiekkoHämeen liikunta ja urheilu
Kuhmon Kiva HTJääkiekkoKainuun liikunta
Kurra Juniorit (Klaukkala)JääkiekkoEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Lapinlahden Luistin -89JääkiekkoPohjois-Savon liikunta
Laser HT (Kempele)JääkiekkoPohjois-Pohjanmaan liikunta
Lempäälän Kisa, jääkiekkoJääkiekkoHämeen liikunta ja urheilu
Leppävirran KiekkoJääkiekkoPohjois-Savon liikunta
Limingan KiekkoJääkiekkoPohjois-Pohjanmaan liikunta
Lohjan Kisa-Veikot, jääkiekkoJääkiekkoEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Loimi-Kiekko (Loimaa)JääkiekkoLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Mäntsälän Jää-TiikeritJääkiekkoEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Närpes Kraft Ishockeyförening (Närpiö)JääkiekkoPohjanmaan liikunta ja urheilu
Nivala CowboysJääkiekkoPohjois-Pohjanmaan liikunta
Nokian Pyry, jääkiekkoJääkiekkoHämeen liikunta ja urheilu
Nummelan Palloseura -hockeyJääkiekkoEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Oulun Kärpät -46JääkiekkoPohjois-Pohjanmaan liikunta
Oulunkylän Kiekko-Kerho (Helsinki)JääkiekkoEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Paraisten SportJääkiekkoLounais-Suomen liikunta ja Urheilu
Pelicans 2000 HollolaJääkiekkoPäijät-Hämeen liikunta ja urheilu
Pirkkalan PingviinitJääkiekkoHämeen liikunta ja urheilu
PoKLi / Kouvolan Kiekko -65JääkiekkoKymenlaakson liikunta
Porin Ässät PJääkiekkoLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Porvoon Hunters ryJääkiekkoEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Raahen Teräs-KiekkoJääkiekkoPohjois-Pohjanmaan liikunta
Raision Nuorisokiekko, jääkiekkoJääkiekkoLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Rauman Lukko, jääkiekkoJääkiekkoLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Rovaniemien KiekkoJääkiekkoLapin liikunta
Ruoveden Seurakunnan Atleetit (RuoSkAJääkiekkoHämeen liikunta ja urheilu
S-Kiekko Juniorit (Seinäjoki)JääkiekkoPohjanmaan liikunta ja urheilu
Saimaan Pallo (Lappeenranta)JääkiekkoEtelä-Karjalan liikunta ja urheilu
Salo Hockey TeamJääkiekkoLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Suomussalmen PalloseuraJääkiekkoKainuun Liikunta
Sisu Hockey HämeenlinnaJääkiekkoHämeen liikunta ja urheilu
Tappara, jääkiekko (Tampere)JääkiekkoHämeen liikunta ja urheilu
TarU Hockey (Tarvasjoki)JääkiekkoLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Team IFK LepplaxJääkiekkoKeski-Pohjanmaan liikunta
Titaani-Juniorit (Kotka)JääkiekkoKymenlaakson liikunta
Tornion Ice Hockey ClubJääkiekkoLapin liikunta
TPS Juniorijääkiekko (Turku)JääkiekkoLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Turun Kisa-VeikotJääkiekkoLounais-Suomen liikunta
Vaasan Sportin JunioritJääkiekkoPohjanmaan liikunta ja urheilu
Valkeakosken Kiekko-AhmaJääkiekkoHämeen liikunta ja urheilu
Valkealan KiekkoJääkiekkoKymenlaakson liikunta
VG-62, jääkiekkoJääkiekkoLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Warkis VarkausJääkiekkoEtelä-Savon liikunta
Veiterä (Lappeenranta)JääpalloEtelä-Karjalan liikunta ja urheilu
Esbo BollklubbJalkapalloEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Espoon palloseura, jalkapalloJalkapalloEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Etelä-Espoon PalloJalkapalloEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Euran PalloJalkapalloLounais-Suomen liikunta ja urheilu
FC Futura (Porvoo)JalkapalloEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
FC Haka Juniorit (Valkeakoski)JalkapalloHämeen liikunta ja urheilu
FC Honka (Espoo)JalkapalloEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
FC Inter TurkuJalkapalloLounais-Suomen liikunta ja urheilu
FC Jazz Juniorit (Pori)JalkapalloLounais-Suomen liikunta ja urheilu
FC Kontu (Helsinki)JalkapalloEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
FC Kuusysi (Lahti)JalkapalloPäijät-Hämeen liikunta ja urheilu
FC POHU (Helsinki)JalkapalloEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
FC RaumaJalkapalloLounais-Suomen liikunta ja urheilu
FC Reipas (Lahti)JalkapalloPäijät-Hämeen liikunta ja urheilu
FC Santa Claus juniorit (Rovaniemi)JalkapalloLapin liikunta
FC Ulvila (Vanhankylän Alku ry)JalkapalloLounais-Suomen liikunta ja urheilu
FC Viikingit (Helsinki)JalkapalloEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
FF Jaro (Pietarsaari)JalkapalloKeski-Pohjanmaan liikunta
Gamlakarleby BollklubbJalkapalloKeski-Pohjanmaan liikunta
Hämeenlinnan JalkapalloseuraJalkapalloHämeen liikunta ja urheilu
Haminan Pallo-KissatJalkapalloKymenlaakson liikunta
Haukiputaan PalloJalkapalloPohjois-Pohjanmaan liikunta
HJK Juniorit (Helsinki)JalkapalloEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Hyvinkään PalloseuraJalkapalloEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
IF Gnistan JalkapalloEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
IFK MariehamnJalkapalloLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Ilves, jalkapalloJalkapalloHämeen liikunta ja urheilu
Janakkalan PalloJalkapalloEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Järvenpään PalloseuraJalkapalloEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Jippo-Juniorit ryJalkapalloPohjois-Karjalan liikunta
JJK Juniorit (Jyväskylä)JalkapalloKeski-Suomen liikunta
Juniori-KuPS ryJalkapalloPohjois-Savon liikunta
Jyväskylän PallokerhoJalkapalloKeski-Suomen liikunta
Kaarinan Nappulat ryJalkapalloLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Kaarinan Pojat JalkapalloLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Kajaanin HakaJalkapalloKainuun liikunta
Karhu-Futis (Pori)JalkapalloLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Keravan Pallo KP-75JalkapalloEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Keuruun PalloJalkapalloKeski-Suomen liikunta
Koivukylän Palloseura (Vantaa)JalkapalloEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Kotkan Työväen PalloilijatJalkapalloKymenlaakson liikunta
KPV-juniorit (Kokkola)JalkapalloKeski-Pohjanmaan liikunta
Käpylän Pallo ryJalkapalloEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
LeKi-futis, Lempäälän palloseuraJalkapalloHämeen liikunta ja urheilu
Leppävaaran Pallo (Espoo)JalkapalloEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Malmin palloseura ryJalkapalloEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Mikkelin KissatJalkapalloEtelä-Savon liikunta
Myllykosken Pallo -47 (Anjalankoski)JalkapalloKymenlaakson liikunta
Nummelan Palloseura ryJalkapalloEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Nurmijärven JalkapalloseuraJalkapalloEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Nokian Palloseura ry, jalkapalloJalkapalloHämeen liikunta ja urheilu
Oriveden TuiskuJalkapalloHämeen liikunta ja urheilu
Oulun luistinseura, jalkapalloJalkapalloPohjois-Pohjanmaan liikunta
Pallo-Iirot (Rauma)JalkapalloLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Pallo-Kerho 37 (Iisalmi)JalkapalloPohjois-Savon liikunta
Pallokissat, Kuopio ryJalkapalloPohjois-Savon liikunta
Palokan Riento ryJalkapalloKeski-Suomen liikunta
Pallo-Pojat Juniorit (Helsinki)JalkapalloEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Parolan VisaJalkapalloHämeen liikunta ja urheilu
PK-35JalkapalloEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Puistolan Urheilijat, jalkapallo (Helsinki)JalkapalloEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Puotinkylän Valtti (Helsinki)JalkapalloEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Rovaniemen Palloseura ryJalkapalloLapin liikunta
Salon PalloilijatJalkapalloLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Salon VilpasJalkapalloLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Seinäjoen MimmiliigaJalkapalloPohjanmaan liikunta ja urheilu
Siilinjärven Palloseura ryJalkapalloPohjois-Savon liikunta
SJK-Juniorit (Seinäjoki)JalkapalloPohjanmaan liikunta ja urheilu
Sudet (Kouvola)JalkapalloKymenlaakson liikunta
Tampereen KisatoveritJalkapalloHämeen liikunta ja urheilu
Tampereen Pallo-VeikotJalkapalloHämeen liikunta ja urheilu
Tikkurilan Palloseura (Vantaa)JalkapalloEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
TPS Juniorijalkapallo, TurkuJalkapalloLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Tuusulan PalloseuraJalkapalloEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Tornion Pallo 47JalkapalloLapin liikunta
Uus-Lavolan Peli-Pojat (Lappeenranta)JalkapalloEtelä-Karjalan liikunta ja urheilu
Vaasan Palloseuran JunioritJalkapalloPohjanmaan liikunta ja urheilu
Vantaan JalkapalloseuraJalkapalloEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Vasa IFKJalkapalloPohjanmaan liikunta ja urheilu
VG-62, jalkapallo (Naantali)JalkapalloLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Ylöjärven IlvesJalkapalloHämeen liikunta ja urheilu
Äänekosken Huima, jalkapalloJalkapalloKeski-Suomen liikunta
Turun Ju-jutsuseuraJu-jutsuLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Jyväskylän JigotaiJudoKeski-Suomen liikunta
Kajaanin JudokerhoJudoKainuun liikunta
Keuruun KeJuBoJudoKeski-Suomen liikunta
Judoseura Koyama RovaniemiJudoLapin liikunta
Kristiinankaupungin ja Närpiön JudoJudoPohjanmaan liikunta ja urheilu
Kuopion Judoseura SakuraJudoPohjois-Savon liikunta
Judoseura Kamiza (Lappeenranta)JudoEtelä-Karjalan liikunta ja urheilu
Loviisan seudun Judoseura ArashiJudoPäijät-Hämeen liikunta ja urheilu
Maskun TempoJudoLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Meido-kan, Judo (Helsinki)JudoEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Mikkelin JudoJudoEtelä-Savon liikunta
Nummelan JudoJudoEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Porin FudoshinJudoLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Porvoon ShirokawaJudoEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Savonlinnan Shikata, judoJudoEtelä-Savon liikunta
Tikkurilan Judokat (Vantaa)JudoEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Budoseura Genbu-kai (Helsinki)KarateEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Budoseura Kobushikai (Espoo)KarateEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Budoseura Oulun Musokai ry KaratePohjois-Pohjanmaan liikunta
Joen Mawashi (Joensuu)KaratePohjois-Karjalan liikunta
Kachi-Kan (Mikkeli)KarateEtelä-Savon liikunta
Kuopion KarateseuraKaratePohjois-Savon liikunta
Kushin-Kan (Hämeenlinna)KarateHämeen liikunta ja urheilu
Lahden KarateKaratePäijät-Hämeen liikunta ja urheilu
Oulun KarateseuraKaratePohjois-Pohjanmaan liikunta
Oushinkan Karate (Kouvola)KarateKymenlaakson liikunta
Porin Shotokan Karate-DoKarateLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Savonlinnan Shikata, karateKarateEtelä-Savon liikunta
SBK (Riihimäki)Karate Etelä-Suomen liikunta ja urheilu
Shoreikan Karate Club (Lahti)KaratePäijät-Hämeen liikunta ja urheilu
Shudokan karate (Hyvinkää)KarateEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Tampereen SeigokanKarateHämeen liikunta ja urheilu
Tapanilan Erä, karate (Helsinki)KarateEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Turun BudokwaiKarateLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Vantaan JukaraKarateEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Porvoon AkillesKäsipalloEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Sjundeå IF (Siuntio)KäsipalloEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Turun Weikot, keilailuKeilailuLounais-Suomen liikunta ja urheilu
HiRollers (Joensuu)KeilailuPohjois-Karjalan liikunta
Espoo Basket TeamKoripalloEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Joensuun KatajaKoripalloPohjois-Karjalan liikunta
Leppävaaran Pyrintö (Espoo)KoripalloEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Loimaan KorikonkaritKoripalloLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Oulun NMKYKoripalloPohjois-Pohjanmaan liikunta
PuHu Juniorit (Vantaa)KoripalloEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Salon Vilpas JunioritKoripalloLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Sykki (Helsinki)KoripalloEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Tampereen NMKYKoripalloHämeen liikunta ja urheilu
Tampereen Pyrintö, KoripalloKoripalloHämeen liikunta ja urheilu
Tapiolan Honka (Espoo)KoripalloEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Turun Riento, KoripalloKoripalloLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Ura Basket (Kaarina)KoripalloLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Blues Volley (Järvenpää)LentopalloEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Euran RaikuLentopalloLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Haminan ArsiLentopalloKymenlaakson liikunta
JyväsLentisLentopalloKeski-Suomen liikunta
Koijärven KuntoLentopalloHämeen liikunta ja urheilu
Korpilahden PyrintöLentopalloKeski-Suomen liikunta
Kosken KaikuLentopalloLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Laihian LujaLentopalloPohjanmaan liikunta ja urheilu
Leppävirran Viri, lentopalloLentopalloPohjois-Savon liikunta
Loimaan JankkoLentopalloLounais-Suomen liikunta ja urheilu
LP KangasalaLentopalloHämeen liikunta ja urheilu
Naarasleijonat NALE (Helsinki)LentopalloEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Napapiirin Palloketut (Rovaniemi)LentopalloLapin liikunta
Oulunsalon VasamaLentopalloPohjois-Pohjanmaan liikunta
Ploki PihtipudasLentopalloKeski-Suomen liikunta
Puma-Volley (Helsinki)LentopalloEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Salon ViestiLentopalloLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Salpis (Hollola)LentopalloPäijät-Hämeen liikunta ja urheilu
Savonlinnan Juniori-AjoLentopalloEtelä-Savon liikunta
Valkealan KajoLentopalloKymenlaakson liikunta
VaLePa, Vamman LentopalloLentopalloLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Vantaan LentopalloLentopalloEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Vilppulan TähtiLentopalloHämeen liikunta ja urheilu
Woman Volley (Rovaniemi)LentopalloLapin Liikunta
Helsingin LuistinkiitäjätLuisteluEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Seinäjoen UrheilijatLuisteluPohjanmaan liikunta ja urheilu
Kensu (Jyväskylä)LuisteluKeski-Suomen liikunta
Kangasalan MelojatMelontaHämeen liikunta ja urheilu
Saaristomeren Melojat (Turku)MelontaLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Hämeen Moottorikerho (Tampere)MoottoriurheiluHämeen liikunta ja urheilu
Hyvinkään MoottorikerhoMoottoriurheiluEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Kangasalan MoottorikerhoMoottoriurheiluHämeen liikunta ja urheilu
Riihimäen Moottoripyöräkerho KahvakoplaMoottoriurheiluEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Vantaan MoottorikerhoMoottoriurheiluEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Järvenpään KehäkarhutNyrkkeilyEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Kotkan VoimailijatNyrkkeilyKymenlaakson liikunta
Mikkelin NyrkkeilijätNyrkkeilyEtelä-Savon liikunta
Porin NMKYNyrkkeilyLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Tampereen VoimailuseuraNyrkkeilyHämeen liikunta ja urheilu
Tapanilan Erä Nyrkkeily (Helsinki)NyrkkeilyEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Järvenpään VoimailijatPainiEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Keravan Urheilijat, painiPainiEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Harjun WoimaPainiKeski-Suomen liikunta
Kalajoen Junkkarit, painonnostoPainonnostoKeski-Pohjanmaan liikunta
Ounasvaaran Atleetti Klubi (Rovaniemi)PainonnostoLapin liikunta
Siuntion SisuPainonnostoEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Tikkurilan Painonnostokerho (Vantaa)PainonnostoEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Turun AtleettiklubiPainonnostoLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Espoon PesisPesäpalloEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Fera (Rauma)PesäpalloLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Haapajärven Pesä-KiilatPesäpalloKeski-Pohjanmaan liikunta
Kempeleen KiriPesäpalloPohjois-Pohjanmaan liikunta
Keravan Pesis-JunioritiPesäpalloEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Päiväkummun Pesis (Vantaa)PesäpalloEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Pattijoen Urheilijat JunioritPesäpalloPohjois-Pohjanmaan liikunta
Pöytyän Urheilijat, pesäpalloPesäpalloLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Roihu (Helsinki)PesäpalloEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Ruoveden PirkatPesäpalloHämeen liikunta ja urheilu
Siilinjärven PesisPesäpalloPohjois-Savon liikunta
Sotkamon Jymy-PesisPesäpalloKainuun Liikunta
Vimpelin VetoPesäpalloPohjanmaan liikunta ja urheilu
Espoon MerenkävijätPurjehdusEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Espoon PursiseuraPurjehdusEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Helsingfors SegelsällskapPurjehdusEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Kantvikin Purjehtijat (Kirkkonummi)PurjehdusEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Lahden PurjehdusseuraPurjehdusPäijät-Hämeen liikunta ja urheilu
Sailing Team OuluPurjehdusPohjois-Pohjanmaan liikunta
Tampereen PursiseuraPurjehdusHämeen liikunta ja urheilu
Turun PursiseuraPurjehdusLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Alavuden RatsastajatRatsastusPohjanmaan liikunta ja urheilu
Kymenlaakso Riding Club ryRatsastusKymenlaakson liikunta
Etelä-Vantaan RatsastajatRatsastusEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Hämeen Ratsastajat (Hämeenlinna)RatsastusHämeen liikunta ja urheilu
Husaariratsastajat (Sipoo)RatsastusEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Husön Ratsastajat (Helsinki)RatsastusEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Imatran Ratsastajat RatsastusEtelä-Karjalan liikunta ja urheilu
Iron Team Riders (Rautalampi)RatsastusPohjois-Savon liikunta
Isonkyrön RatsastajatRatsastusPohjanmaan liikunta ja urheilu
Järvenpään RatsastusseuraRatsastusEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Kaarinan KenttäratsastajatRatsastusLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Kajaanin RatsastusseuraRatsastusKainuun liikunta
Keurusseudun RatsastajatRatsastusKeski-Suomen liikunta
Kotkan RatsastajatRatsastusKymenlaakson liikunta
Luoteis-Satakunnan Ratsastajat (Noormarkku)RatsastusLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Mäntyharjun RatsastajatRatsastusEtelä-Savon liikunta ja urheilu
Mikkelin RatsastusseuraRatsastusEtelä-Savon liikunta ja urheilu
Nykarleby RidklubbRatsastusKeski-Pohjanmaan liikunta
Ratsastusseura AramaraRatsastusKeski-Suomen liikunta
Ratsastusseura MT-Team (Koski TL)RatsastusLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Ratsastusseura Jazz T (Eura)RatsastusLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Ratsastusseura Capriole (Mäntyharju) RatsastusEtelä-Savon liikunta
Ratsastusseura MeRaTa ryRatsastusLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Ravijärven RatsastajatRatsastusKymenlaakson liikunta
Salon RatsastusseuraRatsastusLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Tawast Riders (Hämeenlinna)RatsastusHämeen liikunta ja urheilu
Turun UrheiluratsastajatRatsastus Lounais-Suomen liikunta ja urheilu
Hyvinkää RingetteRingetteEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Ilves, ringette (Tampere)RingetteHämeen liikunta ja urheilu
Jääurheiluseura Haukat, ringette (Järvenpää)RingetteEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Lahti RingetteRingettePäijät-Hämeen liikunta ja urheilu
Raision Nuorisokiekko, ringetteRingetteLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Rauman Lukko, ringetteRingetteLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Tikkakosken TikkaRingetteKeski-Suomen liikunta
Turun RingetteRingetteLounais-Suomen liikunta ja urheilu
VG-62, ringette (Naantali)RingetteLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Ådalens Idrottsförening (Sipoo)SalibandyEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Blackbirds United (Kerava)SalibandyEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Esport Oilers (Espoo)SalibandyEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
FBC TurkuSalibandyLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Ilves, salibandy (Tampere)SalibandyHämeen liikunta ja urheilu
Imatran VoimaSalibandyEtelä-Karjalan liikunta ja urheilu
Kirkkonummi RangersSalibandyEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
KOO-VEE, salibandy (Tampere)SalibandyHämeen liikunta ja urheilu
Kuusamon Pallo-KarhutSalibandyPohjois-Pohjanmaan liikunta
Lehmo Balls -96 (Joensuu)SalibandyPohjois-Karjalan liikunta
M-Team (Helsinki)SalibandyEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Merikoski SBT (Oulu)SalibandyPohjois-Pohjanmaan liikunta
Nibacos KokkolaSalibandyKeski-Pohjanmaan liikunta
Nokian Palloseura, salibandySalibandyHämeen liikunta ja urheilu
O2-JyväskyläSalibandyKeski-Suomen liikunta
Oulun Luistinseura, salibandy (Oulu)SalibandyPohjois-Pohjanmaan liikunta
SB VantaaSalibandyEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
SC Classic (Tampere)SalibandyHämeen liikunta ja urheilu
Steelers Juniorisalibandy (Hämeenlinna)SalibandyHämeen liikunta ja urheilu
Tapanilan Erä Salibandy (Helsinki)SalibandyEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Tikkurilan Tiikerit (Vantaa)SalibandyEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
TPS Salibandy (Turku)SalibandyLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Westend Indians (Espoo)SalibandyEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Turun SoutajatSoutuLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Espoo Squash Rackets ClubSquashEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Keski-Uudenmaan Sukeltajat (Tuusula)SukellusEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Nokian UrheilusukeltajatSukellusHämeen liikunta ja urheilu
Riihimäen UrheilusukeltajatSukellusEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Sukellusseura Simppu (Salo)SukellusLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Sukellusseura Vesikot (Kouvola)SukellusKymenlaakson liikunta
Urheilusukeltajat (Helsinki)SukellusEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Espoon Sulkapallo-BadmintonSulkapalloEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Klaukkalan Kiri, sulkapalloSulkapalloEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Puistolan Urheilijat, sulkapallo (Helsinki)SulkapalloEtelä-Suome liikunta ja urheilu
Tapion Sulka (Espoo)SulkapalloEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Angelniemen Ankkuri (Halikko)SuunnistusLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Asikkalan RaikasSuunnistusPäijät-Hämeen liikunta ja urheilu
Espoon AkillesSuunnistusEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Espoon SuuntaSuunnistusEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Hämeenlinnan SuunnistajatSuunnistusHämeen liikunta ja urheilu
Helsingin SuunnistajatSuunnistusEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
OK 77 (Helsinki)SuunnistusEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Hyvinkään RastiSuunnistusEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
IF Sibbo Vargarna (Sipoo)SuunnistusEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Ikaalisten Nouseva-VoimaSuunnistusHämeen liikunta ja urheilu
Kangasala SKSuunnistusHämeen liikunta ja urheilu
Keuruun Kisailijat, suunnistusSuunnistusKeski-Suomen liikunta
KOO-VEE, suunnistus (Tampere)SuunnistusHämeen liikunta ja urheilu
Kuopion SuunnistajatSuunnistusPohjois-Savon liikunta
Kyrös-Rasti (Hämeenkyrö)SuunnistusHämeen liikunta ja urheilu
Lahden Suunnistajat -37SuunnistusPäijät-Hämeen liikunta ja urheilu
Lapuan Virkiä suunnistusSuunnistusPohjanmaan liikunta ja urheilu
Lounais-Hämeen RastiSuunnistusHämeen liikunta ja urheilu
Navi (Mikkeli)SuunnistusEtelä-Savon liikunta
OK Orient (Porvoo)SuunnistusEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Rasti-Jussit (Seinäjoki)SuunnistusPohjanmaan liikunta ja urheilu
Rasti-NokiaSuunnistusHämeen liikunta ja urheilu
RastiPiikkiöSuunnistusLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Rastivarsat (Orimattila)SuunnistusPäijät-Hämeen liikunta ja urheilu
Saarijärven PullistusSuunnistusKeski-Suomen liikunta
SK Pohjantähti (Oulu)SuunnistusPohjois-Pohjanmaan liikunta
Suunta JyväskyläSuunnistusKeski-Suomen liikunta
Tampereen Pyrintö, suunnistusSuunnistusHämeen liikunta ja urheilu
Teuvan Rivakka, suunnistusSuunnistusPohjanmaan liikunta ja urheilu
Turun SuunnistajatSuunnistusLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Vaasan SuunnistajatSuunnistusPohjanmaan liikunta ja urheilu
Vehkalahden VeikotSuunnistusKymenlaakson liikunta
Budokwai Taekwondo (Turku)TaekwondoLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Iisalmen TaekwondoTaekwondoPohjois-Savon liikunta
Manse Taekwondo (Tampere)TaekwondoHämeen liikunta ja urheilu
Mikkelin TaekwondoTaekwondoEtelä-Savon liikunta
Riihimäki TaekwondoTaekwondoEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Järvenpään TaidoseuraTaidoEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Etelä-Vantaan TaitoluistelijatTaitoluisteluEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Järvenpään TaitoluistelijatTaitoluisteluEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Kaarinan TaitoluistelijatTaitoluisteluLounais-Suomen liikunta ja urheilu
KOO-VEE, taitoluistelu (Tampere)TaitoluisteluHämeen liikunta ja urheilu
Mikkelin Luistelijat TaitoluisteluEtelä-Savon liikunta
Nurmijärven TaitoluistelijatTaitoluisteluEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Riihimäen TaitoluistelijatTaitoluisteluEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Salon Palloilijat, taitoluisteluTaitoluisteluLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Seinäjoen TaitoluistelijatTaitoluisteluPohjanmaan liikunta ja urheilu
Tappara, taitoluistelu (Tampere)TaitoluisteluHämeen liikunta ja urheilu
Tikkurilan Taitoluisteluklubi (Vantaa)TaitoluisteluEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Tuusulan LuistelijatTaitoluisteluEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
VG-62, taitoluistelu (Naantali)TaitoluisteluLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Tanssiurheiluseura Bolero (Turku)TanssiLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Cavalier ry (Järvenpää)TanssiEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
DanceLine (Tampere)TanssiHämeen liikunta ja urheilu
Fregolina (Kaarina ja Turku)TanssiLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Have Step ry (Hamina)TanssiKymenlaakson liikunta
Heinolan TanssikerhoTanssiPäijät-Hämeen liikunta ja urheilu
Jokipata (Lehmo)TanssiPohjois-Karjalan liikunta ja urheilu
Kajaanin CasambaTanssiKainuun Liikunta
Lá Team (Lieto)TanssiLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Lappeenrannan TanssiurheilijatTanssiEtelä-Karjalan liikunta ja urheilu
Leppävirran TanssiseuraTanssiPohjois-Savon liikunta
Oikea Rytmi (Pori)TanssiLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Rauman DansseorTanssiLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Revontulitanssijat (Rovaniemi)TanssiLapin liikunta
Tanssi Dans (Kirkkonummi)TanssiEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Tanssiklubi Kotkan HyrrätTanssiKymenlaakson liikunta
Tanssiseura Baunssi (Tervakoski)Tanssi Hämeen liikunta ja urheilu
Tanssiseura J&V (Kuopio)TanssiPohjois-Savon liikunta
Tanssiurheiluseura Aida (Keminmaa)TanssiLapin liikunta
Tanssiurheiluseura Casino (Kauhajoki)TanssiPohjanmaan liikunta ja urheilu
Tanssiurheiluseura Rolling (Vaasa)TanssiPohjanmaan liikunta ja urheilu
Tanssiurheiluseura STEP (Tampere)TanssiHämeen liikunta ja urheilu
Tanssiurheiluseura Swivel (Salo)TanssiLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Tanssiurheiluseura Tepika (Jyväskylä)TanssiKeski-Suomen liikunta
Telemark Team (Oulu)TanssiPohjois-Pohjanmaan liikunta
Vantaan KilpatanssijatTanssiEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Vihdin Quickstep ryTanssiEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Espoon TennisseuraTennisEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Espoon VerkkopalloseuraTennisEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Grani Tennis (Kauniainen)TennisEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Helsinki Lawn-Tennis KlubiTennisEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Hyvinkään TennisseuraTennisEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Karjalan Tennis (Joensuu)TennisPohjois-Karjalan liikunta
Kuopion TennisseuraTennisPohjois-Savon liikunta
Porvoon VerkkopalloseuraTennisEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Puijo Tennis Team (Kuopio)Tennis Pohjois-Savon liikunta
Puistolan Urheilijat, tennis (Helsinki)TennisEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
SATA-Tennis (Helsinki)TennisEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Smash-tennis (Helsinki)TennisEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Tuusulan Tennisseura TennisEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Variston Tennis (Vantaa)TennisEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Aurajoen UintiUintiLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Helsingin UimaritUintiEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Joensuun UimaseuraUintiPohjois-Karjalan liikunta
Keravan UimaritUintiEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Lahden UimaseuraUintiPäijät-Hämeen liikunta ja urheilu
Nivalan SaukotUintiKeski-Pohjanmaan liikunta
Oulun Uinti 1906UintiPohjois-Pohjanmaan liikunta
Pieksän KuutitUintiEtelä-Savon liikunta
Riihimäen UimaseuraUintiEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Salon UimaritUintiLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Seinäjoen Uimarit -58UintiPohjanmaan liikunta ja urheilu
Simmis WandaUintiEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Someron Esa, uintiUintiLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Swimming JyväskyläUintiKeski-Suomen liikunta
Tuusulan UimaseuraUintiEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Vaasan UimaseuraUintiPohjanmaan liikunta ja urheilu
Alajärven Voimistelu ja LiikuntaVoimisteluPohjanmaan liikunta ja urheilu
Alppilan Salamat (Helsinki)VoimisteluEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Espoon TelinetaituritVoimisteluEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Forssan NaisvoimistelijatVoimisteluHämeen liikunta ja urheilu
Grankulla GymnastikföreningVoimisteluEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Haka Gym (Valkeakoski)VoimisteluHämeen liikunta ja urheilu
Hämeenlinnan VoimisteluseuraVoimisteluHämeen liikunta ja urheilu
Haukiputaan Heitto, voimisteluVoimisteluPohjois-Pohjanmaan liikunta
Huittisten Voimistelu ja LiikuntaVoimisteluLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Hyvinkään Voimistelu ja Liikunta Hyvoli ryVoimisteluEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Iisalmen NaisvoimistelijatVoimisteluPohjois-Savon liikunta
Imatran Liikuntaseura ILSEVoimisteluEtelä-Karjalan liikunta ja urheilu
Imatran VoimistelijatVoimisteluEtelä-Karjalan liikunta ja urheilu
Jakobstads Gymnastikförening / Om JKGVoimisteluKeski-Pohjanmaan liikunta
Jalasjärven NaisvoimistelijatVoimisteluPohjanmaan liikunta ja urheilu
Järvenpään VoimistelijatVoimisteluEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Joensuun Voimistelu ja LiikuntaVoimisteluPohjois-Karjalan liikunta
Jyväskylän NaisvoimistelijatVoimisteluKeski-Suomen liikunta
Jyväskylän Voimistelijat - 79VoimisteluKeski-Suomen liikunta
Kajaani GymnasticVoimisteluKainuun liikunta
Kannelmäen Voimistelijat (Helsinki)VoimisteluEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Kellon Työväen Urheilijat, voimisteluVoimisteluPohjois-Pohjanmaan liikunta
Keravan NaisvoimistelijatVoimisteluEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Keuruun NaisvoimistelijatVoimisteluKeski-Suomen liikunta
Kiuruveden voimistelijatVoimisteluPohjois-Savon liikunta
Kokkolan Jymy, voimisteluVoimisteluKeski-Pohjanmaan liikunta
Kotkan KiriVoimisteluKymenlaakson liikunta
Kuopion Reippaan VoimistelijatVoimisteluPohjois-Savon liikunta
Lahjan Tytöt (Turku)VoimisteluLounais-Suomen liikunta
Lappeenrannan NaisvoimistelijatVoimisteluEtelä-Karjalan liikunta ja urheilu
Liikuntaseura Syke TuusulaVoimisteluEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Mäntsälän VoimistelijatVoimisteluEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Mäntyharjun Virkistys, voimisteluVoimisteluEtelä-Savon liikunta
Mikkelin NaisvoimistelijatVoimisteluEtelä-Savon liikunta
Muuramen SykeVoimisteluKeski-Suomen liikunta
Naantalin VoimistelijatVoimisteluLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Nokian Pyry, voimisteluVoimisteluHämeen liikunta ja urheilu
Nokian VoimisteluseuraVoimisteluHämeen liikunta ja urheilu
Noormarkun NaisvoimistelijatVoimisteluLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Nurmijärven Voimistelu ja LiikuntaVoimisteluEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Olarin Voimistelijat (Espoo)VoimisteluEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Oulun NaisvoimistelijatVoimisteluPohjois-Pohjanmaan liikunta
Oulun VoimisteluseuraVoimisteluPohjois-Pohjanmaan liikunta
Palokan Ilo, voimistelu ja liikunta VoimisteluKeski-Suomen liikunta
Liikuntaseura PoriVoimisteluLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Pyrkivä GymnasticsVoimisteluLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Raision PyrytVoimisteluLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Raision JumpparitVoimisteluLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Rantaperkiön IskuVoimisteluHämeen liikunta ja urheilu
Rauman NaisvoimistelijatVoimisteluLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Riihimäen Voimistelu ja LiikuntaVoimisteluEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Ruoveden NaisvoimistelijatVoimisteluHämeen liikunta ja urheilu
Säkylän NaisvoimistelijatVoimisteluLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Someron SykeVoimisteluLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Suomen Taitovoimisteluklubi (Helsinki)VoimisteluEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Tampereen JumppatiimiVoimisteluHämeen liikunta ja urheilu
Tampereen SisuVoimisteluHämeen liikunta ja urheilu
Tampereen VoimistelijatVoimisteluHämeen liikunta ja urheilu
Tapiolan Voimistelijat (Espoo)VoimisteluEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Tikkakosken Voimistelu- ja LiikuntaseuraVoimisteluKeski-Suomen liikunta
Turun JyryVoimisteluLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Turun NaisvoimistelijatVoimisteluLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Turun Urheiluliitto, telinevoimisteluVoimisteluLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Turun Urheiluliitto, voimistelu- ja liikuntajaostoVoimisteluLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Ulvilan Voimistelu ja LiikuntaVoimisteluLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Vaajakosken KuohuVoimisteluKeski-Suomen liikunta
Vaasan TelinetaituritVoimisteluPohjanmaan liikunta ja urheilu
Vaasan VasamattaretVoimisteluPohjanmaan liikunta ja urheilu
Valkeakosken KoskenpojatVoimisteluHämeen liikunta ja urheilu
Vantaan VoimisteluseuraVoimisteluEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Vihti GymVoimisteluEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Voimisteluklubi LohjaVoimisteluEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Voimisteluseura HelsinkiVoimisteluEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Voimistelu- ja urheiluseura Flex ryVoimisteluLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Voimistelu- ja urheiluseura Elise (Helsinki) VoimisteluEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
ÅKG Palästra (Turku) rfVoimisteluLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Kempeleen Naisvoimistelijat ryVoimisteluPohjois-Pohjanmaan liikunta
Seinäjoen VoimistelijatVoimisteluPohjanmaan liikunta ja urheilu
Espoon TapiotYleisurheiluEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Hämeenlinnan TarmoYleisurheiluHämeen liikunta ja urheilu
IK Falken (Pedersöre)YleisurheiluKeski-Pohjanmaan liikunta
Ilmajoen KisailijatYleisurheiluPohjanmaan liikunta ja urheilu
Janakkalan JanaYleisurheiluEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Jyväskylän KenttäurheilijatYleisurheiluKeski-Suomen liikunta
Kajaanin Kipinä YleisurheiluKainuun liikunta
Kankaanpään seudun LeiskuYleisurheiluLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Oulun GolfkerhoGolfPohjois-Pohjanmaan liikunta
Karhulan KatajaisetYleisurheiluKymenlaakson liikunta
Kaustisen Pohjan-Veikot, yleisurheiluYleisurheiluKeski-Pohjanmaan liikunta
Kenttäurheilijat -58 (Vantaa)YleisurheiluEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Kerimäen Urheilijat, yleisurheiluYleisurheiluEtelä-Savon liikunta
Keski-Uudenmaan YleisurheiluYleisurheiluEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Kuusjoen HumuYleisurheiluLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Lahden AhkeraYleisurheiluPäijät-Hämeen liikunta ja urheilu
Länsi-Uudenmaan Urheilijat (Lohja)YleisurheiluEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Lapuan VirkiäYleisurheiluPohjanmaan liikunta ja urheilu
Lempäälän Kisa, yleisurheiluYleisurheiluHämeen liikunta ja urheilu
Leppävirran Viri, yleisurheiluYleisurheiluPohjois-Savon liikunta
Mikkelin Kilpa-VeikotYleisurheiluEtelä-Savon liikunta
Mäntyharjun Virkistys, yleisurheiluYleisurheiluEtelä-Savon liikunta
Naantalin Löyly, yleisurheiluYleisurheiluLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Nakkilan VireYleisurheiluLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Noormarkun Nopsa, yleisurheiluYleisurheiluLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Oulun Pyrintö, yleisurheiluYleisurheiluPohjois-Pohjanmaan liikunta
Pyhäselän UrheilijatYleisurheiluPohjois-Karjalan liikunta
Raahen VesaYleisurheiluPohjois-Pohjanmaan liikunta
Raision KuulaYleisurheiluLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Riihimäen KiskoYleisurheiluEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Salon Vilpas, yleisurheiluYleisurheiluLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Seinäjoen Seudun UrheilijatYleisurheiluPohjanmaan liikunta ja urheilu
Tammelan Ryske, yleisurheiluYleisurheiluHämeen liikunta ja urheilu
Tampereen Pyrintö, yleisurheiluYleisurheiluHämeen liikunta ja urheilu
Teuvan Rivakka, yleisurheiluYleisurheiluPohjanmaan liikunta ja urheilu
Turun Weikot, yleisurheiluYleisurheiluLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Urjalan UrheilijatYleisurheiluHämeen liikunta ja urheilu
Valkeakosken Haka, yleisurheiluYleisurheiluHämeen liikunta ja urheilu
Vantaan SalamatYleisurheiluEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Veikkolan Veikot (Kirkkonummi)YleisurheiluEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Viipurin Urheilijat (Helsinki)YleisurheiluEtelä-Suomen liikunta ja urheilu
Kaipolan Vire, yleisurheiluYleisurheiluKeski-Suomen liikunta
Turun Cheerleadingseura SmashCheerleadingLounais-Suomen liikunta ja urheilu
Seinäjoki Silversharks ryCheerleadingPohjanmaan liikunta ja urheilu
Sulkapalloseura ClearSulkapalloLounais-Suomen liikunta ja urheilu