Tule seuraamaan seuran laadun kehittämisen webinaaria maanantaina 6.2. klo 15! 

Seuratoiminnan menestystekijät muutoksessa -webinaarisarjan toinen osa järjestetään maanantaina 6.2. klo 15. Sarja on herättänyt suurta mielenkiintoa ja mukaan sarjaan on ilmoittautunut jo satoja seuratoimijoita. 

Ensimmäisessä osassa aiheena on hyvä hallinto ja tietoturva digiajassa. Kouluttajina toimivat Olympiakomitean seuratoiminnan asiantuntija Eija Alaja ja koordinaattori Suvi Voutilainen.

Mukaan webinaariin pääset Teamsissa:

Liity webinaariin napsauttamalla tästä!

Kokoustunnus: 344 590 680 82 

Tunnuskoodi: JrcYtY 

Download Teams | Join on the web  |  Lisätietoja 

Seuratoiminnan menestystekijät muutoksessa -webinaarisarjassa annetaan vastauksia siihen, minkälaista on laadukas ja vastuullinen urheiluseuratoiminta digiajassa? Miten turvata seuran toimintaedellytykset muuttuvassa maailmassa? Webinaareissa Olympiakomitean seuratoiminnan asiantuntijat ja vierailevat ammattilaiset keskustelevat, sparraavat ja kouluttavat seuran taloushallinnon, tietosuojan, markkinoinnin, tiedolla johtamisen sekä seuran laadun kehittämisen ammattilaisiksi.

Lue lisää Seuratoiminnan menestystekijät muutoksessa -webinaarisarjasta tästä!

Lisätietoja webinaarista: 

Hanna Hiilamo, hanna.hiilamo@olympiakomitea.fi

Lisää sisältöä tähän juttuun liittyvistä aiheista